بازگشت

اخبار

اولین دوره ی استانی تربیت مدرس جمعیت با حضور فعالین این حوزه در شهرستان خرم آباد برگزار شد.

اولین دوره ی استانی تربیت مدرس جمعیت با حضور فعالین این حوزه در دو روز به صورت حضوری در شهرستان خرم آباد برگزار شد و کلاسهای مجازی آن تا پایان سال جاری به همت اداره کل تبلیغات استان لرستان و  اداره کل آموزش های تخصصی سازمان تبلیغات اسلامی در حال برگزاری است...

جلسه ستاد فرهنگی خانواده و جمعیت سازمان تبلیغات اسلامی برگزار شد

جلسه ستاد فرهنگی خانواده و جمعیت سازمان تبلیغات اسلامی با موضوع ارائه گزارش وضعیت موجود اجرای قانون در سازمان و برنامه های پیشنهادی جهت معاونت ها و موسسات سازمان؛ در سالن جلسات  معاونت فرهنگی و تبلیغ برگزار شد.

گردهمایی دبیران قرارگاه های جوانی جمعیت به همت ستاد جمعیت سازمان تبلیغات اسلامی

ستاد جمعیت و خانواده سازمان تبلیغات با هدف ارتقاء فعالیت ها و هم افزایی و تعامل بیشتر در این حوزه، میزبان خانم دکتر محبی تبار دبیر ستاد ملی جمعیت و حجت الاسلام عزت زمانی رئیس ستاد جمعیت سازمان تبلیغات و دبیران قرارگاه های جوانی جمعیت وزارت خانه ها و سازمان های دولتی بود.

آسیب پیری جمعیت، متوجه خودِ خانواده­‌هاست

حجت الاسلام «محمد صادق ابوترابی» دبیر ستاد خانواده و جمعیت سازمان تبلیغات اسلامی گفت: مبحث جمعیت فقط مسئله‌ حاکمیت نیست؛ بلکه مسئله خانواده و زوجین است. مردم باید بدانند فرزندآوری به نفع خودشان است.

پنجمین شماره ی نشریه ی امید آینده منتشر می شود

 "امید آینده" به عنوان اولین‌ نشریه‌ جامع‌ الکترونیکی‌ جمعیت‌، به مهم ترین مسئله بحرانی کشور یعنی جمعیت و خانواده می پردازد و به دنبال آن است که از زوایای مختلف به موضوع ضرورت افزایش جمعیت پرداخته و ناگفته های فراوانی را در این زمینه بازگو کند. 

120 مرکز همسان گزینی تاییدیه گرفتند

دبیر ستاد خانواده و جمعیت سازمان تبلیغات اسلامی از گرفتن تاییدیه 120 مرکز همسان گزینی خبر داد و گفت مراکز همسریابی برای فعالیت اینترنتی بعد از بررسی صلاحیت از سازمان تبلیغات اسلامی نماد اعتماد دریافت می کنند.

تشریح اقدامات ستاد فرهنگی جمعیت سازمان تبلیغات به همراه رونمایی از نشریه «امید آینده»

حجت الاسلام و المسلمین عزت زمانی؛ رئیس ستاد فرهنگی جمعیت و خانواده سازمان تبلیغات اسلامی در نشست خبری روز یک شنبه 28 خرداد ماه 1402 به تشریح اقدامات و برنامه‌ی پیش روی این ستاد پرداخت. در حاشیه این نشست از نشریه تخصصی امید آینده رونمایی شد.

کتاب «مکتب حیات‌بخش» منتشر شد.

کتاب ««مکتب حیات‌بخش» »؛ درسنامه‌ی آموزشی مکتب امام خمینی رحمه الله علیه در 2 جلد و مجموعا 773 صفحه با نگارش «جواد حجت» توسط اداره کل آموزش‌های تخصصی سازمان تبلیغات اسلامی به چاپ رسید.

اختتامیه دوره تربیت راهنمای خانواده برگزار شد.

اختتامیه دوره‌‌ی تربیت راهنمای خانواده «حدیث زندگی»، با حضور ۱۵۰ فراگیر به مدت دو روز در مشهد مقدس برگزار شد.

حمایت سازمان تبلیغات از نهادهای مردمی برای احیاء سنت واسطه‌گری در ازدواج جوانان

معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی در جمع اعضای مراکز فعال در واسطه‌گری ازدواج: «می‌خواهیم با رعایت اصول و بهره گیری از قانون، همه سلایق و استعدادهای مردمی را پوشش دهیم و به دنبال تقویت نهادهای مردمی فعال در انتخاب همسر هستیم.»

نخستین رویداد ملی صبا با هدف رشد و هم‌افزایی مراکز فعال در واسطه‌گری ازدواج برگزار شد.

رویداد ملی صبا با هدف رشد و هم‌افزایی مراکز فعال در امر انتخاب همسر توسط سازمان تبلیغات اسلامی با همکاری معاونت جوانان وزرات ورزش و جوانان در راستای حمایت از گروه‌های فعال در واسطه گری ازدواج برگزار شد.

فقط ۵ سال برای جلوگیری از بحران جمعیت فرصت‌داریم

رئیس ستاد فرهنگی جمعیت سازمان تبلیغات اسلامی گفت:«امروز نیازمند یک تحول جمعیتی هستیم، اما آنچه درحال وقوع است برای عموم افراد جامعه بسیار خطرناک است. در سازمان تبلیغات اسلامی، پس از تصویب قانون «خانواده و جوانی جمعیت»، مسئله‌ جمعیت بسیار جدی شد.»رئیس ستاد فرهنگی جمعیت سازمان تبلیغات اسلامی گفت:«امروز نیازمند یک تحول جمعیتی هستیم، اما آنچه درحال وقوع است برای عموم افراد جامعه بسیار خطرناک است. در سازمان تبلیغات اسلامی، پس از تصویب قانون «خانواده و جوانی جمعیت»، مسئله‌ جمعیت بسیار جدی شد.»

«سه مجلس دینی؛ با موضوع شبهات فرزند آوری» منتشر شد.

کتاب «سه مجلس دینی؛ با موضوع شبهات فرزند آوری  در 54 صفحه، توسط «ستاد جمعیت و خانواده سازمان تبلیغات اسلامی» منتشر شد.

اطلس مراکز همسان گزینی منتشر شد.

دبیر ستاد خانواده و جمعیت سازمان تبلیغات اسلامی از انتشار اطلس مراکز همسان گزینی خبر داد و گفت: سال ۱۴۰۱ تعداد ۴۰ مؤسسه دارای مجوز در سراسر کشور شروع به فعالیت کرده‌اند که دسترسی به مشخصات آن‌ها برای عموم مخاطبان از طریق این سامانه امکان‌پذیر است.

کتاب «سه مجلس دینی؛ در موضوع حمایت از حیات جنین» منتشر شد.

کتاب «سه مجلس دینی؛ در موضوع حمایت از حیات جنین» منتشر شد. در بخشی از این کتاب آمده است: «یکی از دلایل مهم این فاجعه، آن است که گمان می‌کنند، جنین فاقد حیات انسانی است و فقط بذر و منشأ انسان است. آیا این تصور صحیح است؟ حال می‌خواهیم ببینیم معارف ما درباره انسانیت جنین چه می‌گوید.»

فعالیت مراکز همسرگزینی بدون مجوز غیرقانونی است.

دبیر ستاد خانواده و جمعیت سازمان تبلیغات اسلامی: فعالیت مراکز همسرگزینی بدون مجوز  غیرقانونی است. / متقاضیان  برای دریافت مجوز در سامانه ملی بررسی صلاحیت مراکز همسان‌گزینی ثبت‌نام کنند.

مدیر کل آموزش‌های تخصصی سازمان تبلیغات: 1500 مبلغ به جمع کنشگران جمعیت افزوده شدند.

مدیر کل آموزش‌های تخصصی سازمان تبلیغات اسلامی:  1500 مبلغ به جمع کنشگران جمعیت افزوده شدند. / آموزش کنشگران برای فرهنگ‌سازی در مسئله فرزند‌آوری نیاز فوری است.  

دوره‌ی تربیت مبلّغ جمعیت برگزار شد.

هزار و پانصد مبلّغ در این دوره‌ که به صورت همزمان در پانزده استان  در اسفند ماه 1401 برگزار شد، به صورت حضوری و مجازی برای ایفای نقش در فرهنگ‌سازی افزایش جمعیت و فرزندآوری، به ارتقاء دانش و مهارت‌های خود در مسئله جمعیت پرداختند.

گردهمایی نسل ظهور به مناسبت نیمه شعبان برگزار شد.
معاون فرهنگی و تبلیغ سازمان تبلیغات اسلامی: مسأله فرهنگی در افزایش جمعیت مهم‌تر از مسائل اقتصادی است

معاون فرهنگی و تبلیغ سازمان تبلیغات اسلامی گفت: طبق نظرسنجی‌های مردمی و نظر کارشناسان، مسأله فرهنگی و گره‌های ذهنی از دغدغه‌های اقتصادی مهم‌تر و جدی‌تر است.

تشکیل ششمین جلسه شورای بررسی صلاحیت مراکز همسان گزینی

ششمین جلسه «شورای بررسی صلاحیت مراکز همسان گزینی» با موضوع بررسی پرونده‌های ارجاعی متقاضیان، سه‌شنبه شانزدهم اسفندماه 1401 برگزار شد.

دبیر ستاد جمعیت سازمان تبلیغات اسلامی از تشکیل شورای بررسی صلاحیت مراکز همسان‌گزینی خبر داد.

حجت الاسلام و المسلمین ابوترابی، دبیر ستاد خانواده و جمعیت سازمان تبلیغات اسلامی در مصاحبه با روابط عمومی اداره کل آموزش‌های تخصصی این سازمان با تشریح فرایند ثبت‌نام و کسب مجوز برای تأسیس مراکز همسان گزینی توسط فعالان این عرصه در سراسر کشور، از تشکیل «شورای بررسی صلاحیت مراکز همسان گزینی در سازمان تبلیغات اسلامی» خبر دادند.

انتشار کتاب «دو ونیم»؛ درسنامه تربیت کنشگران جمعیت

کتاب «دو و نیم»؛ درسنامه تربیت کنشگران جمعیت، با هدف اقناع نخبگان و توانمندسازی مؤثرین حوزه خانواده و جمعیت، حاصل پژوهش جمعی از اندیشمندان، با ویرایش جناب آقای «جواد حجت» در 316 صفحه توسط اداره کل آموزش‌های تخصصی سازمان تبلیغات اسلامی به چاپ رسید.

تشکیل اتاق وضعیت خانواده و جمعیت کشور

اتاق وضعیت جمعیت کشور تشکیل شد. اولین جلسه‌ی این اتاق وضعیت با حضورت جمعی از کارشناسان و مسئولین ذیربط، پس از مطالعات کارشناسی و بررسی تجربیات مشابه در مراکز و وزارتخانه‌های مختلف در روز شنبه، سوم دی ماه 1401 برگزار شد.

آغاز دومین دوره حدیث زندگی؛ تربیت راهنمای خانواده در شیراز

دومین دوره تخصصی استانی «حدیث زندگی» به‌منظور تربیت راهنمای خانواده از  23 آذر ماه در شیراز آغاز شد.

سفر حجت الاسلام ابوترابی به استان گلستان
گلستان، میزبان دوره تربیت مربی خانواده «حدیث زندگی» خواهد بود.
سفر حجت الاسلام ابوترابی به استان‌های یزد، فارس و خراسان شمالی
مدیرکل آموزش‌های تخصصی سازمان تبلیغات اسلامی در سفر به استان‌های یزد، فارس و خراسان شمالی ضمن بازدید از ظرفیت‌های موجود و فعالیت‌های در حال اجرا، به گفت‌وگو و تبادل نظر با مسئولان استانی پرداختند.
افتتاحیه اولین دوره آموزشی تربیت مربی خانواده «حدیث زندگی» در استان گلستان
اولین دوره تربیت مربی خانواده با عنوان «حدیث زندگی» در سطح استانی در استان گلستان شروع به فعالیت کرد.
جلسه هم اندیشی در راستای اجرای ماده 33 قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت

با هدف برنامه ریزی و تحقق منویات مقام معظم رهبریمدظله العالی و اجرای ماده 33 قانون جوانی جمعیت ناظر به وظایف آموزش و پرورش، سازمان تبلیغات اسلامی و مرکز مدیریت حوزه های علمیه،  در روز یکشنبه مورخ 29/08/1401، حجت الاسلام و المسلمین محمد صادق ابوترابی (دبیر ستاد فرهنگی جمعیت و خانواده سازمان تبلیغات اسلامی) در دیدار با حجت‌الاسلام رسول ساکی دبیر ستاد راهبری جمعیت و خانواده حوزه‌های علمیه به بحث و بررسی در راستای همکاری مشترک پرداختند.

ثبت‌نام ۳۰۰ مرکز همسریابی برای دریافت مجوز

مسئول دبیرخانه ستاد خانواده و جمعیت سازمان تبلیغات اسلامی از درخواست صدور مجوز ۳۰۰ مرکز همسریابی خبر داد که حدود ۳۰ مرکز، مدارک خود را تکمیل کرده و تکلیف ۱۰ مرکز تا هفته آینده مشخص خواهد شد

فارس، میزبان اولین دوره تخصصی تربیت مربی خانواده

حجت الاسلام ابوترابی -مدیرکل آموزش‌های تخصصی سازمان تبلیغات اسلامی- از برگزاری اولین دوره تخصصی آموزش تربیت مربی خانواده در استان فارس خبر داد.

نشست هم اندیشی معاون امور اجتماعی وزیر کشور با معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی

دکتر عباسی معاون امور اجتماعی وزارت کشور و حجت الاسلام و المسلمین عزت زمانی معاون فرهنگی سازمان تبلیغات و برخی از مدیران ستادی سازمان جهت بررسی و رفع معضلات اجتماعی کشور تشکیل جلسه دادند.

در این جلسه که حجت الاسلام تقدیری مدیر سازمان مدارس صدرا ، حجت الاسلام جنتی مدیر کل امور اعزام و مبلغین ،‌حجت الاسلام ابوترابی مدیر کل آموزشهای تخصصی و سرکار خانم سعیدی نژاد مدیر کل امور بانوان حضور داشتند، گزارشی از فعالیت بخش های مختلف سازمان تبلیغات ارائه شد.

بازدید معاون فرهنگی سازمان تبلیغات و مدیران کل از نمایشگاه مسجد جامعه پرداز

نمایشگاه «مسجد جامعه پرداز» با ایجاد غرفه های از تاریخ تمدن قبل از اسلام و با سیر تاریخی از عصر اول اسلام تا انقلاب اسلامی محلی برای ارائه فناوری نرم حکمرانی اسلامی استنمایشگاه «مسجد جامعه پرداز» با ایجاد غرفه های از تاریخ تمدن قبل از اسلام و با سیر تاریخی از عصر اول اسلام تا انقلاب اسلامی محلی برای ارائه فناوری نرم حکمرانی اسلامی است

درخواست رئیس ستاد فرهنگی «خانواده و جمعیت» از فعالان همسان گزینی

حجت الاسلام «رضاعزت زمانی» -رئیس ستاد فرهنگی خانواده و جمعیت سازمان تبلیغات اسلامی- در نشست خبری صبح امروز ، ششم شهریور ۱۴۰۱ از شروع به کار سامانه ملی صدور مجوز مراکز همسان گزینی خبرداد و گفت :از امروز کسانی که در این زمینه فعال هستند موظفند به این سامانه مراجعه کرده و به دنبال مجوز قانونی از سازمان و وزارت ورزش و جوانان باشند

همایش آموزشی الزامات راه‌اندازی و مدیریت مهدهای کودک هیئت‌ها، تشکل‌ها و مؤسسات دینی

حجت الاسلام تقدیری،رئیس سازمان  مدارس صدرا وابسته به سازمان تبلیغات اسلامی با اشاره به اینکه تصور می کنیم ایجاد سرگرمی برای کودک تنها وظیفه ما در حسینیه کودک است، گفت: برای کودکان در هیئت برنامه‌ای نداریم.

جلسه هم اندیشی معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات استان البرز با مربیان خانواده

معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی البرز گفت: يك قرارگاه خانواده در استان تشكيل وهر يك از مربيان طرح‌هاي پيشنهادي خودرا ارائه کنند؛ همچنین مقرر شد از ظرفيت مربيان در محافل ومجالس سخنراني و مشاوره استفاده شود.

تجلیل از مربیان خانواده در اداره کل تبلیغات استان مرکزی

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی با اشاره به اینکه دوره تربیت مربیان خانواده یکی از نیازهای مهم جامعه است افزود: خانواده اولین نهاد اجتماعی است که نقش مهم تربیت را دارد و باید برنامه های آموزشی این نهاد تقویت شود

نشست صمیمی معاون فرهنگی تبلیغی با همکاران اداره کل آموزش های تخصصی سازمان تبلیغات اسلامی

معاون فرهنگی تبلیغی سازمان تبلیغات اسلامی در ایام دهه مبارک فجر با کارمندان اداره کل آموزش  دیدار و جلسه ای صمیمی برگزار کرد.

سبک زندگی اسلامی بسیاری از معضلات جامعه را برطرف می کند

ٰبه گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش؛ افتتاحیه دوره آموزشی «تربیت مربی خانواده»، روز چهارشنبه با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین عزت زمانی معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی و با حضور اساتید و علما فعالان فرهنگی و اجتماعی در مجتمع فرهنگی نور برگزار شد.

الزام گام جدی انقلاب اسلامی در حوزه خانواده

معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی گفت: شاخصه های یک خانواده انقلابی تمدن ساز باید تعریف شود و خانواده انقلابی باید نسل نقش آفرین تربیت کند.

مدیر کل دفتر برنامه ریزی و توسعه اجتماعی جوانان وزارت ورزش و جوانان منصوب شد

حجت الاسلام مهدی متقی فر با حکم وزیر ورزش و جوانان به عنوان سرپرست دفتر برنامه ریزی و توسعه اجتماعی جوانان منصوب شد.

برگزاری « دومین دوره تخصصی تربیت مربی خانواده» در اداره کل آموزش سازمان تبلیغات اسلامی

حجت الاسلام محمد متقی، با بیان اینکه بعد از اتمام دوره تربیت مربی خانواده بیش از 200 مربی تخصصی خانواده در کل کشورآماده فعالیت خود میشوند گفت: کاهش آسیب‌های اجتماعی در حوزه «خانواده» نیازمند افزایش آگاهی مردم است و این امر مهم توسط متخصصان باید انجام گیرد.

مهم ترین عامل مخرب بنیان خانواده عدم آشنایی با سبک زندگی اسلامی است

مصاحبه روابط عمومی اداره کل اموزش  با مسئول دوره تربیت مربی خانواده "جناب آقای محمد متقی فر"
وقتی ناهنجاری های مختلف موجود در جامعه را رصد می کنیم، منشاء بیشتر این ناهنجاری ها خانواده است و ما اگر بتوانیم سبک زندگی اسلامی را در خانواده ها نهادینه کنیم، حجم زیادی از آسیب ها و مشکلات اجتماعی کاسته خواهد شد و می توان دشمنان را در جنگ نرم ناامید کرد و شکست داد. با این هدف دوره تربیت مربی خانواده در دستور کار اداره کل آموزش های تخصصی سازمان تبلیغات اسلامی قرارگرفت
 

وقتی هجمه فرهنگی دشمن به سمت خانواده است، تربیت بانوان مبلغ امری ضروری قلمداد میشود

مصاحبه روابط عمومی اداره کل اموزش  با مدیرکل تبلیغ حوزه های علمیه خواهران "سرکار خانم  جلالی"
درحال حاضر در کشور چون مبلغان ما نظام آموزشی ندارند، بصورت جداگانه از نظام آموزشی حوزه که در آن به قصد اجتهاد مشغول آموختن هستند، از هر دری سخنی و از هر کلاس و گروهی مطالب مختلفی را فرا می گیرند و طبیعتا نیاز و تقاضای جامعه نیز می باشد، نمی رسند؛ به همین جهت تصمیم گرفتیم که یک عنوان جامعی را برای نظام آموزشی مبلغانمان انتخاب کنیم، تحت عنوان مدرسه تبلیغ

سازمان تبلیغات اسلامی باید حکمرانی فعالیت‌های فرهنگی را زمامداری کند

حجت‌الاسلام‌والمسلمین متقی فر گفت: سازمان تبلیغات اسلامی به‌عنوان نهاد فرهنگی باید حکمرانی فعالیت‌های فرهنگی را زمامداری و از ظرفیت‌های مرتبط خود استفاده کند.

واکسینه کردن فرزندان دربرابر آسیب اجتماعی مهم ترین روش تربیتی است

مدیر کل آموزش سازمان تبلیغات اسلامی گفت: با تربیت درست و اصولی باید فرزندان خود را در جامعه متضاد امروز در برابر آسیب های اجتماعی واکسینه کنیم و این بهترین روش تربیتی است.

ظرفیت جمهوری اسلامی ایران در دل همه امت است و شیعه و سنی نمی‌شناسد.

مدیرکل آموزش سازمان تبلیغات اسلامی گفت: اگر بخواهیم انقلاب ما جهانی شود، باید مرزبندی های سیاسی که باعث ایجاد کینه و کدورت می شود را کنار گذاشته و تنها نگاه خدایی به کار داشته باشیم.

سفر مدیر کل آموزش سازمان تبلیغات به استان قزوین

مدیر کل آموزش سازمان تبلیغات جهت دیدار و گفتگو با مدیر کل و معاون فرهنگی سازمان تبلیغات به استان قزوین سفر کرد.

برگزاری عملیات " طلیعه ظهور" ویژه دهه مبارک فجر

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش، حجت‌الاسلام والمسلمین مهدی متقی‌فر مدیر کل آموزش برنامه ویژه برنامه دهه مبارک فجر با عنوان : طلیعه ظهور"  را معرفی و تبین کرد
 
حجت‌الاسلام متفی‌فر در تبیین "طلیعه ظهور" گفت: با توجه به وضعیت پیش آمده در کشورمان و محدودیت‌هایی که اتفاق افتاد طبیعتاً لازم بود تا ما یک سری تدابیر را برای برگزاری با شکوه جشن پیروزی انقلاب  که سال‌های قبل به صورت سخنرانی های مختلف و راهپیمایی برگزار می‌شد بیاندیشیم.
 

سفر مدیر کل اموزش به استان اصفهان

مدیر کل آموزش سازمان تبلیغات جهت دیدار و گفتگو با مدیر کل و معاون فرهنگی سازمان تبلیغات به این استان اصفهان سفر کرد.

سفر مدیر کل اموزش به استان همدان

❇️به گزارش خبرگزاری فارس از همدان، حجت‌الاسلام مهدی متقی‌فر صبح امروز در جمع مبلغان استان با بیان اینکه ماهیت سازمان تبلیغات اسلامی طوری است که نیازمند دستیابی به مرجعیت در عرصه‌های آموزش و تبلیغ است اظهار کرد: با مسوولان اداره تبلیغات اسلامی جلساتی داشتیم تا بتوانیم در حوزه آموزش اقشار تاثیرگذار  برنامه‌‌ریزی جامع داشته باشیم.

 

سفر مدیر کل اموزش به استان لرستان

ه گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش سازمان تبلیغات اسلامی حجت‌الاسلام و المسلمین متقی فر مدیرکل آموزش سازمان تبلیغات اسلامی، برای بازدید از اقدامات عملیات فرهنگی شهید حاج قاسم سلیمانی به استان لرستان سفر کرد .

اولین فراخوان همکاری مردمی با سازمان تبلیغات اسلامی
جلسه تفاهم و همکاری بین مرکز مهارتهای کاربردی حوزه علمیه و اداره کل آموزش سازمان تبلیغات

جلسه تفاهم و همکاری بین مرکز مهارتهای کاربردی حوزه علمیه و اداره کل آموزش سازمان تبلیغات

 

دوره آموزشی نگاه تمدنی به وحدت

برگزاری دوره آموزشی «نگاه تمدنی به وحدت» به مناسبت هفته «وحدت اسلامی»

ارائه آموزش های تبلیغی به 11 هزار مبلغ در فضای مجازی

مدیرکل آموزش سازمان تبلیغات اسلامی گفت: 11 هزار مبلغ و خانواده هایشان در فضای مجازی به صورت آنلاین و آفلاین آموزش های تبلیغی ویژه ایام محرم را فرا گرفتند.

جلسه‌ی ویدئو کنفرانس مدیرکل آموزش با کارشناسان آموزش سراسر کشور

به گزارش روابط عمومی اداره کل اموزش، جلسه‌ی ویدئوکنفرانس کارشناسان آموزش و همیارتبلیغ استان‌ها  با حجت الاسلام و المسلمین متقی فر مدیرکل آموزش، و برخی از مسئولین ذی‌ربط  با هدف تبیین برنامه های آموزشی سال 1399 و رفع ابهامات احتمالی، در محل اداره کل آموزش سازمان تبلیغات اسلامی برگزار گردید.

برنامه های مدیر کل آموزش سازمان تبلیغات در سفر به استان زنجان

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش سازمان تبلیغات اسلامی حجت‌الاسلام و المسلمین متقی فر مدیرکل آموزش سازمان تبلیغات اسلامی، برای نظارت و ارزیابی بر مسئولین شهرستان ها به استان زنجان سفر کرد .
در این سفر پنج روزه که با هدف نظارت و بررسی طرح تحول اجتماعی انجام شده بود،حجت الاسلام متقی زاده  با حجت الاسلام احمدی رئیس سازمان تبلیغات استان دیدار و گفتگو کردند.
مدیر کل آموزش با سرکشی و بازدید از شهرستان های ابهر، خرمدره، قیدار، ماه‌نشان، آببر و ایجرد با مسئولین این شهرستانها دیدار و در جریان چگونگی اجرای طرح تحول اجتماعی در شهرستانهای استان زنجان  قرار گرفت.

جلسه تفاهم و همکاری بین مرکز تحقیقات زن و خانواده و اداره کل آموزش سازمان تبلیغات اسلامی

به گزارش روابط عمومی سامانه اموزشی مبشران وابسته به اداره کل آموزش سازمان تبلیغات جلسه تفاهم و همکاری بین مرکز تحقیقات زن و خانواده و اداره کل آموزش سازمان تبلیغات برگزار شد.
در این جلسه که با موضوع بررسی ظرفیت های همکاری آموزشی و پژوهشی در حوزه زن وخانواده برگزار شد سرکار خانم داورپناه معاون ترویج و همکاری های علمی به نمایندگی از مرکز تحقیقات و حجت الاسلام و المسلمین متقی فر مدیر کل اداره آموزش سازمان تبلیغات به نمایندگی از سازمان حضور داشتند.
حجت الاسلام متقی فر و سرکار خانم داور پناه ضمن بیان نظرات و ارائه راهکارهای مختلف در نحوه تعامل در زمینه تحقیقات زنان گزارشی از اقدامات انجام شده درمدت مسئولیت ارائه دادند
این جلسه که با حضور مسئولین ادارات آموزش و ارتباطات برگزار شد تصمیماتی بر بیشتر شدن و گسترش روابط هر دو سازمان گرفته شد.

برگزاری جلسه تفاهم و همکاری بین گروه روانشناسی موسسه امام خمینی و اداره کل آموزش سازمان تبلیغات

به گزارش روابط عمومی سامانه آموزشی مبشران وابسته اداره کل آموزش سازمان تبلیغات اسلامی جلسه تفاهم و همکاری بین نماینده گروه روانشناسی موسسه آموزشی پژوهشی امام خمینی ره به نمایندگی حجت الاسلام و المسلمین دکتر علی ابوترابی و مدیر کل اداره آموزش سازمان تبلیغات اسلامی حجت الاسلام و المسلمین مهدی متقی فر برگزار شد.

مهلت ثبت نام در سامانه آموزشی مبشران تمدید شد.

به گزارش روابط عمومی آموزش سازمان تبلیغات اسلامی،مهلت ثبت نام در سامانه آموزشی مبشران و آزمون بسته اول مقدماتی تا 29 اسفند ماه تمدید شد

دوره حضوری بسته دوم آموزشی مبشران برگزار شد.

مدیر کل آموزش سازمان تبلیغات اسلامی از برگزاری دوره حضوری بسته دوم آموزشی روحانیون مستقر سراسر کشور خبر داد.

آغاز برگزاری دوره غیر حضوری بسته دوم آموزشی مبشران در نیمه اسفندماه
مدیرکل آموزش سازمان تبلیغات اسلامی از آغاز دوره غیر حضوری بسته دوم مرحله مقدماتی دوره آموزشی مبشران در نیمه اسفند ماه برای روحانیون مستقر سراسر کشور خبر داد.
نماینده سازمان تبلیغات در جلسه کار گروه ملی «ترویج ازدواج و کنترل و کاهش طلاق» شورای عالی انقلاب فره
در راستای حکیم نهاد خانواده، کنترل و کاهش طلاق و جلوگیری از آسیب های اجتماعی ناشی از طلاق، کار گروه ملی ترویج ازدواج و کنترل و کاهش طلاق تشکیل شد.
اداره کل آموزش سازمان تبلیغات با اداره کل فرهنگ حقوقی و قضایی قوه قضائیه و معاونت تهذیب حوزه های علمیه رایزنی کرد
رایزنی همکاری مابین اداره کل آموزش سازمان تبلیغات و اداره کل آموزش های الکترونیکی دانشگاه ادیان و مذ
به منظور بهره‌مندی از ظرفیت‌ها و امکانات در جهت هم‌افزا عمل‌کردن و مشارکت در فعالیت‌ها، جلسه ای جهت همکاری بین سازمان تبلیغات اسلامی و دانشگاه ادیان و مذاهب تشکیل شد.
رایزنی همکاری مابین مدیرکل آموزش و رئیس دارالقران الکریم سازمان تبلیغات اسلامی
به منظور ارتقاء سطح قرآنی روحانیون مستقر سراسر کشور جلسه همکاری بین دارالقران الکریم و اداره کل آموزش سازمان تبلیغات اسلامی برگزار شد.
برنامه های مدیرکل آموزش سازمان تبلیغات اسلامی در سفر به قم
حجت‌الاسلام و المسلمین متقی فر مدیرکل آموزش سازمان تبلیغات اسلامی، طی سفری به قم در جلسه آموزش روحانیون استان زنجان شرکت کرده و با معاون تهذیب حوزه های علمیه کشور دیدار کرد.
رایزنی همکاری بین اداره کل آموزش سازمان تبلیفات اسلامی و دانشگاه مجازی المصطفی
به منظور بهره‌مندی از ظرفیت‌ها و امکانات دانشگاه مجازی المصطفی در جهت ارتقاء زیر ساختی و محتوایی سازمان تبلیغات اسلامی جلسه ای بین این سازمان و دانشگاه المصطفی برگزار شد.
برگزاری دوره آموزش سازمان تبلیغات اسلامی
استان گیلان طی یک روز برنامه آموزشی را با حضور مسئول منطقه و مدیر کل سازمان تبلیغات استان در جمع روحانیون مستقر در مورخه 30 آبان ماه برگزار کرد.
راه اندازی سایت آموزش مجازی سازمان تبلیغات( مبشران)
به حول و قوه الهی با هدف پیشرفت و تکامل مبلغین کل کشور؛ سایت آموزش مجازی با نام مبشران زیر نظر اداره کل آموزش سازمان تبلیغات اسلامی آغاز به کار کرد.
دوره آموزش سازمان تبلیغات اسلامی
دوره آموزش سازمان تبلیغات اسلامی در جمع روحانیون مستقر استان خراسان رضوی در شهر مشهد مقدس با حضور اساتیدی همچون آیت الله باقری کیا برگزار شد.