بازگشت

اخبار

سفر مدیر کل آموزش سازمان تبلیغات به استان قزوین

مدیر کل آموزش سازمان تبلیغات جهت دیدار و گفتگو با مدیر کل و معاون فرهنگی سازمان تبلیغات به استان قزوین سفر کرد.

برگزاری عملیات " طلیعه ظهور" ویژه دهه مبارک فجر

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش، حجت‌الاسلام والمسلمین مهدی متقی‌فر مدیر کل آموزش برنامه ویژه برنامه دهه مبارک فجر با عنوان : طلیعه ظهور"  را معرفی و تبین کرد
 
حجت‌الاسلام متفی‌فر در تبیین "طلیعه ظهور" گفت: با توجه به وضعیت پیش آمده در کشورمان و محدودیت‌هایی که اتفاق افتاد طبیعتاً لازم بود تا ما یک سری تدابیر را برای برگزاری با شکوه جشن پیروزی انقلاب  که سال‌های قبل به صورت سخنرانی های مختلف و راهپیمایی برگزار می‌شد بیاندیشیم.
 

سفر مدیر کل اموزش به استان اصفهان

مدیر کل آموزش سازمان تبلیغات جهت دیدار و گفتگو با مدیر کل و معاون فرهنگی سازمان تبلیغات به این استان اصفهان سفر کرد.

سفر مدیر کل اموزش به استان همدان

❇️به گزارش خبرگزاری فارس از همدان، حجت‌الاسلام مهدی متقی‌فر صبح امروز در جمع مبلغان استان با بیان اینکه ماهیت سازمان تبلیغات اسلامی طوری است که نیازمند دستیابی به مرجعیت در عرصه‌های آموزش و تبلیغ است اظهار کرد: با مسوولان اداره تبلیغات اسلامی جلساتی داشتیم تا بتوانیم در حوزه آموزش اقشار تاثیرگذار  برنامه‌‌ریزی جامع داشته باشیم.

 

سفر مدیر کل اموزش به استان لرستان

ه گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش سازمان تبلیغات اسلامی حجت‌الاسلام و المسلمین متقی فر مدیرکل آموزش سازمان تبلیغات اسلامی، برای بازدید از اقدامات عملیات فرهنگی شهید حاج قاسم سلیمانی به استان لرستان سفر کرد .

اولین فراخوان همکاری مردمی با سازمان تبلیغات اسلامی
جلسه تفاهم و همکاری بین مرکز مهارتهای کاربردی حوزه علمیه و اداره کل آموزش سازمان تبلیغات

جلسه تفاهم و همکاری بین مرکز مهارتهای کاربردی حوزه علمیه و اداره کل آموزش سازمان تبلیغات

 

دوره آموزشی نگاه تمدنی به وحدت

برگزاری دوره آموزشی «نگاه تمدنی به وحدت» به مناسبت هفته «وحدت اسلامی»

ارائه آموزش های تبلیغی به 11 هزار مبلغ در فضای مجازی

مدیرکل آموزش سازمان تبلیغات اسلامی گفت: 11 هزار مبلغ و خانواده هایشان در فضای مجازی به صورت آنلاین و آفلاین آموزش های تبلیغی ویژه ایام محرم را فرا گرفتند.

جلسه‌ی ویدئو کنفرانس مدیرکل آموزش با کارشناسان آموزش سراسر کشور

به گزارش روابط عمومی اداره کل اموزش، جلسه‌ی ویدئوکنفرانس کارشناسان آموزش و همیارتبلیغ استان‌ها  با حجت الاسلام و المسلمین متقی فر مدیرکل آموزش، و برخی از مسئولین ذی‌ربط  با هدف تبیین برنامه های آموزشی سال 1399 و رفع ابهامات احتمالی، در محل اداره کل آموزش سازمان تبلیغات اسلامی برگزار گردید.

برنامه های مدیر کل آموزش سازمان تبلیغات در سفر به استان زنجان

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش سازمان تبلیغات اسلامی حجت‌الاسلام و المسلمین متقی فر مدیرکل آموزش سازمان تبلیغات اسلامی، برای نظارت و ارزیابی بر مسئولین شهرستان ها به استان زنجان سفر کرد .
در این سفر پنج روزه که با هدف نظارت و بررسی طرح تحول اجتماعی انجام شده بود،حجت الاسلام متقی زاده  با حجت الاسلام احمدی رئیس سازمان تبلیغات استان دیدار و گفتگو کردند.
مدیر کل آموزش با سرکشی و بازدید از شهرستان های ابهر، خرمدره، قیدار، ماه‌نشان، آببر و ایجرد با مسئولین این شهرستانها دیدار و در جریان چگونگی اجرای طرح تحول اجتماعی در شهرستانهای استان زنجان  قرار گرفت.

جلسه تفاهم و همکاری بین مرکز تحقیقات زن و خانواده و اداره کل آموزش سازمان تبلیغات اسلامی

به گزارش روابط عمومی سامانه اموزشی مبشران وابسته به اداره کل آموزش سازمان تبلیغات جلسه تفاهم و همکاری بین مرکز تحقیقات زن و خانواده و اداره کل آموزش سازمان تبلیغات برگزار شد.
در این جلسه که با موضوع بررسی ظرفیت های همکاری آموزشی و پژوهشی در حوزه زن وخانواده برگزار شد سرکار خانم داورپناه معاون ترویج و همکاری های علمی به نمایندگی از مرکز تحقیقات و حجت الاسلام و المسلمین متقی فر مدیر کل اداره آموزش سازمان تبلیغات به نمایندگی از سازمان حضور داشتند.
حجت الاسلام متقی فر و سرکار خانم داور پناه ضمن بیان نظرات و ارائه راهکارهای مختلف در نحوه تعامل در زمینه تحقیقات زنان گزارشی از اقدامات انجام شده درمدت مسئولیت ارائه دادند
این جلسه که با حضور مسئولین ادارات آموزش و ارتباطات برگزار شد تصمیماتی بر بیشتر شدن و گسترش روابط هر دو سازمان گرفته شد.

برگزاری جلسه تفاهم و همکاری بین گروه روانشناسی موسسه امام خمینی و اداره کل آموزش سازمان تبلیغات

به گزارش روابط عمومی سامانه آموزشی مبشران وابسته اداره کل آموزش سازمان تبلیغات اسلامی جلسه تفاهم و همکاری بین نماینده گروه روانشناسی موسسه آموزشی پژوهشی امام خمینی ره به نمایندگی حجت الاسلام و المسلمین دکتر علی ابوترابی و مدیر کل اداره آموزش سازمان تبلیغات اسلامی حجت الاسلام و المسلمین مهدی متقی فر برگزار شد.

مهلت ثبت نام در سامانه آموزشی مبشران تمدید شد.

به گزارش روابط عمومی آموزش سازمان تبلیغات اسلامی،مهلت ثبت نام در سامانه آموزشی مبشران و آزمون بسته اول مقدماتی تا 29 اسفند ماه تمدید شد

دوره حضوری بسته دوم آموزشی مبشران برگزار شد.

مدیر کل آموزش سازمان تبلیغات اسلامی از برگزاری دوره حضوری بسته دوم آموزشی روحانیون مستقر سراسر کشور خبر داد.

آغاز برگزاری دوره غیر حضوری بسته دوم آموزشی مبشران در نیمه اسفندماه
مدیرکل آموزش سازمان تبلیغات اسلامی از آغاز دوره غیر حضوری بسته دوم مرحله مقدماتی دوره آموزشی مبشران در نیمه اسفند ماه برای روحانیون مستقر سراسر کشور خبر داد.
نماینده سازمان تبلیغات در جلسه کار گروه ملی «ترویج ازدواج و کنترل و کاهش طلاق» شورای عالی انقلاب فره
در راستای حکیم نهاد خانواده، کنترل و کاهش طلاق و جلوگیری از آسیب های اجتماعی ناشی از طلاق، کار گروه ملی ترویج ازدواج و کنترل و کاهش طلاق تشکیل شد.
اداره کل آموزش سازمان تبلیغات با اداره کل فرهنگ حقوقی و قضایی قوه قضائیه و معاونت تهذیب حوزه های علمیه رایزنی کرد
رایزنی همکاری مابین اداره کل آموزش سازمان تبلیغات و اداره کل آموزش های الکترونیکی دانشگاه ادیان و مذ
به منظور بهره‌مندی از ظرفیت‌ها و امکانات در جهت هم‌افزا عمل‌کردن و مشارکت در فعالیت‌ها، جلسه ای جهت همکاری بین سازمان تبلیغات اسلامی و دانشگاه ادیان و مذاهب تشکیل شد.
رایزنی همکاری مابین مدیرکل آموزش و رئیس دارالقران الکریم سازمان تبلیغات اسلامی
به منظور ارتقاء سطح قرآنی روحانیون مستقر سراسر کشور جلسه همکاری بین دارالقران الکریم و اداره کل آموزش سازمان تبلیغات اسلامی برگزار شد.
برنامه های مدیرکل آموزش سازمان تبلیغات اسلامی در سفر به قم
حجت‌الاسلام و المسلمین متقی فر مدیرکل آموزش سازمان تبلیغات اسلامی، طی سفری به قم در جلسه آموزش روحانیون استان زنجان شرکت کرده و با معاون تهذیب حوزه های علمیه کشور دیدار کرد.
رایزنی همکاری بین اداره کل آموزش سازمان تبلیفات اسلامی و دانشگاه مجازی المصطفی
به منظور بهره‌مندی از ظرفیت‌ها و امکانات دانشگاه مجازی المصطفی در جهت ارتقاء زیر ساختی و محتوایی سازمان تبلیغات اسلامی جلسه ای بین این سازمان و دانشگاه المصطفی برگزار شد.
برگزاری دوره آموزش سازمان تبلیغات اسلامی
استان گیلان طی یک روز برنامه آموزشی را با حضور مسئول منطقه و مدیر کل سازمان تبلیغات استان در جمع روحانیون مستقر در مورخه 30 آبان ماه برگزار کرد.
راه اندازی سایت آموزش مجازی سازمان تبلیغات( مبشران)
به حول و قوه الهی با هدف پیشرفت و تکامل مبلغین کل کشور؛ سایت آموزش مجازی با نام مبشران زیر نظر اداره کل آموزش سازمان تبلیغات اسلامی آغاز به کار کرد.
دوره آموزش سازمان تبلیغات اسلامی
دوره آموزش سازمان تبلیغات اسلامی در جمع روحانیون مستقر استان خراسان رضوی در شهر مشهد مقدس با حضور اساتیدی همچون آیت الله باقری کیا برگزار شد.