بازگشت

مشاهده خبر

نشست صمیمی معاون فرهنگی تبلیغی با همکاران اداره کل آموزش های تخصصی سازمان تبلیغات اسلامی
خلاصه خبر

معاون فرهنگی تبلیغی سازمان تبلیغات اسلامی در ایام دهه مبارک فجر با کارمندان اداره کل آموزش  دیدار و جلسه ای صمیمی برگزار کرد.

متن خبر

در ابتدای این جلسه که در دفترمعاونت فرهنگی تبلیغی برگزار شد حجت الاسلام متقی فر مدیرکل سابق اداره کل آموزش، ضمن ارائه گزارش از روند پیشروی اداره کل آموزش گفت : یکی ازدستاورهای بزرگ در  طول دوسال گذشته ، سامانه آموزش مجازی مبشران است که با حدود 30 هزار مخاطب فعال ظرفیت عظیمی در آموزش برای سازمان تبلیغات ایجاد کرده است. 
وی افزود: یکی دیگر از اقدامات مستمر اداره کل آموزش جلسات هفتگی با مسئولین استانها و شنیدن مشکلات و مسائل آنها بود که تلاش میشد در جریان حل معضلات و مسائل برآییم.
وی در بخش پایانی صحبت خویش ضمن تشکر از مساعدت های همیشگی معاونت فرهنگی و همکاران برای سرپرست جدید این اداره کل آرزوی موفقیت کرد.

در این دیدارحجت الاسلام والمسلمین عزت زمانی معاون فرهنگی و تبلیغ سازمان، ضمن تبریک اعیاد ماه رجب و سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی از وظایف بزرگ سازمان تبلیغات گفت و افزود: سازمان تبلیغات اسلامی  یکی از مولودهای مبارک انقلاب اسلامی است که رهبر عظیم الشان انقلاب آن را برای حکمرانی مردم در کشور و نظام اسلامی ایجاد کرد.

وی در ادامه ضمن تشکر  از خدمات دوره حجت الاسلام متقی فر ادامه داد: از ویژگی های حجت الاسلام متقی فر ، اعتقاد راسخ ایشان به عرصه آموزشی ، افق دید روشن و آینده نگری در مجموعه بوده است. 

ایشان ضمن آرزوی موفقیت های روزافزون برای حجت الاسلام متقی فر افزود : امیدوارم در زمان حجت الاسلام ابوترابی هم همکاران با ایجاد روحیه همدلی و همفکری بیشتر با کارجهادگونه ایشان را در پیشبرد اهداف کمک کنند.

حجت الاسلام ابوترابی سرپرست جدید اداره کل آموزشهای  سازمان تبلیغات ضمن تشکر از اعتماد سازمان در واگذاری مسئولیت از همکاران خواست با ارائه نقطه نظرات ، طرح ها و پیشنهادات خود وی را در پیشبرد هرچه بهتر این اداره یاری کنند.

شایان ذکر است، حجت الاسلام محمدصادق ابوترابی پیش از این مدیر آموزش مرکز آموزش های آزاد ( طرح ولایت ) وابسته به موسسه امام خمینی بوده است؛ همچنین حجت الاسلام متقی فر با انتصاب وزیر ورزش، مدیر کل دفتر برنامه ریزی و توسعه اجتماعی جوانان وزارت ورزش و جوانان  شد