بازگشت

مشاهده خبر

سفر مدیر کل اموزش به استان لرستان
خلاصه خبر

ه گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش سازمان تبلیغات اسلامی حجت‌الاسلام و المسلمین متقی فر مدیرکل آموزش سازمان تبلیغات اسلامی، برای بازدید از اقدامات عملیات فرهنگی شهید حاج قاسم سلیمانی به استان لرستان سفر کرد .

متن خبر

سفر مدیرکل اموزش سازمان تبلیغات به استان لرستان 
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش سازمان تبلیغات اسلامی حجت‌الاسلام و المسلمین متقی فر مدیرکل آموزش سازمان تبلیغات اسلامی، برای بازدید از اقدامات عملیات فرهنگی شهید حاج قاسم سلیمانی به استان لرستان سفر کرد .
در این سفر یک روزه که با هدف بازدید بر عملکرد در عملیات حاج قاسم سلیمانی و  گفتگو در مورد برنامه های آموزشی استان انجام شده بود،حجت الاسلام متقی فر با حجت الاسلام قدرتی مدیر کل استان و اعضاء ستاد عملیاتی دیدار و گفتگو کردند.
در این جلسه ابتدا گزارشی از عملکرد در بخش های مختلف عملیات توسط اعضاء ستاد ارائه و مدیر کل آموزش در جریان اتفاقات این علمیات قرار گرفت
حجت الاسلام متقی فر با تاکید بر عملکرد قابل قبول و مناسب  استان لرستان افزود: استمرار این اقدامات در عملیات شهید سلیمانی و بعد از  و همچنین  مشارکت فعال گروههای مردمی سبب افزایش اقدامات فرهنگی در استان میشود و این همه به برکت  خون های ریخته شده جبهه حق علیه باطل است که روحیه همدلی، مواسات و توجه به مستضعان را در بین اقشار مختلف مردم زیاد کرده است.
در انتهای این دیدار نیز بنا شد برنامه ریزی های آموزشی اقشار تاثیر گذار  توسط اداره کل استان با همکاری اداره کل آموزش به طور جدی دنبال شود و همچنین پشتیبانی آموزشی برنامه های بومی نیز در روند کاری اداره کل استان قرار گیرد.

مارا در شبکه اجتماعی دنبال کنید: