بازگشت

مشاهده خبر

برگزاری جلسه تفاهم و همکاری بین گروه روانشناسی موسسه امام خمینی و اداره کل آموزش سازمان تبلیغات
خلاصه خبر

به گزارش روابط عمومی سامانه آموزشی مبشران وابسته اداره کل آموزش سازمان تبلیغات اسلامی جلسه تفاهم و همکاری بین نماینده گروه روانشناسی موسسه آموزشی پژوهشی امام خمینی ره به نمایندگی حجت الاسلام و المسلمین دکتر علی ابوترابی و مدیر کل اداره آموزش سازمان تبلیغات اسلامی حجت الاسلام و المسلمین مهدی متقی فر برگزار شد.

متن خبر

در این جلسه که با موضوع تهیه محتوای مناسب برای خانواده ها در ایام قرنطینه و کرونا و محتوای تبلیغی ماه مبارک رمضان 99 در تاریخ 23فروردین برگزار شد .
در این جلسه مدیر کل اداره آموزش سازمان تبلیغات از طراحی عملیات های متعددی برای ایام کرونا که مورد نیاز مردم است و باید توسط مبلغین و رسانه های مختلف به مردمی که در منزل هستند و با توجه به این شرایط باید در خانه ها بمانند و از طرفی تلاقی این ایام با ماه مبارک رمضان خبر داد و به موضوعات مورد تاکید سازمان اشاره کردند.
حجت الاسلام ابوترابی نیز ضمن اعلام همکاری گروه روانشناسی و مرکز مشاوره ماوا با سازمان تبلیغات اسلامی موضوعات متناسب دیگری را مطرح کرده و در مورد قالب های مختلف ارائه آنها به بحث و گفتگو پرداختند.
بر اساس مصوبات جلسه حجت الاسلام دکتر ابوترابی اساتید مجرب با موضوعات مختلف برای ضبط برنامه های متنوع به آموزش سازمان تبلیغات معرفی کردند که این برنامه در حال ضبط و تدوین میباشد
لیست موضوعات به شرح ذیل است:
مراقبت های اخلاقی خانواده. حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسین خانی
مهارت های اقتصادی در ایام کرونا .حجت الاسلام و المسلمین دکتر رجایی
مدیریت استرس در بحرانها . حجت الاسلام و المسلمین دکتر مهکام
نقش امید بخشی در زندگی کرونایی . حجت الاسلام و المسلمین دکتر خلیلیان
مهارت حل مسئله در زندگی کرونایی. حجت الاسلام و المسلمین دکتر هادی